عضویت در خبرنامه

» اخبار

بلیت فروشی کنسرت استاد آواز ایران آعاز شد

چهارشنبه 5 اسفند ماه 1394

بلیت فروشی کنسرت استاد «محمدرضا شجریان» که ۱۲ فروردین ماه ۱۳۹۵ به همراه گروه موسیقی «شهناز» در سالن اپرای ایروان کشور «ارمنستان» برگزار می شود، از طریق سایت mohammadrezashajarian.com آغاز شد.

۲۳ فوریه تولد جرج فردریک هندل

دوشنبه 3 اسفند ماه 1394

جرج فردریک هندل (۲۳ فوریه ۱۶۸۵ - ۱۴ آوریل ۱۷۵۹) آهنگساز آلمانی تبار و انگلیسی متعلق به اواخر دوره باروک بود که عمده معروفیتش بخاطر اپراها، ارتوریوهایش و کنسرتوهای ارگ بجا مانده از اوست.

صدای خواننده‌ی مطرح پرتغال و نامزد اسکار در تهران طنین انداز شد

سه شنبه 27 بهمن ماه 1394

در ششمین شب از بیست و یکمین جشنواره موسیقی فجر تالار وحدت میزبان موسیقی فادو از کشور پرتغال بود.«کمانه» -خواننده‌ی مطرح فادو- به همراه سه نوازنده به صحنه آمد تا برای اولین بار موسیقی فادو را در ایران اجرا کند

«شهرداد روحانی» با ارکستری متفاوت به اجرای کنسرت پرداخت

سه شنبه 27 بهمن ماه 1394

در ششمین شب سی و یکمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، برج میلاد تهران میزبان کنسرت شهرداد روحانی و ارکستر سازهای زهی به روی صحنه رفت.

مستر کلاس استاد ماریو تقدسی در آموزشگاه موسیقی طنین دلنواز برگزار شد

شنبه 24 بهمن ماه 1394

این کلاس که با محوریت آواز کلاسیک و پاپ کلاسیک ،بر تکنیک های تنفس و صداسازی و اجرای صحنه ای نیز تاکید داشت ، عصر روز جمعه 23 بهمن ماه 1394 برگزار شد.

بالاخره پوستر سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شد

دوشنبه 19 بهمن ماه 1394

«پوستر سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر به رنگ زرشکی لاکی که یک رنگ اصیل ایرانی محسوب می‌شود، طراحی شده است. این پوستر به صورت انتزاعی طراحی شده است و در آن از المان‌های موسیقایی، صدا و ضبط استفاده کرده‌ام.»

۳ فوریه تولد فلیکس مندلسون

چهارشنبه 14 بهمن ماه 1394

یاکوب لودویگ فِلیکس مِندِلسون-بارتولدی (۳ فوریه ۱۸۰۹ - ۴ نوامبر ۱۸۴۷) آهنگساز، پیانیست، ارگ‌نواز و رهبر ارکستر آلمان در اوائل دوره رمانتیک بود

<<  <  ...  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  ...  >  >>