عضویت در خبرنامه

» اخبار » تازه ترین اخبار » شروع کلاس های استاد تاران تاشی (هارمونیکا و ... )

شروع کلاس های استاد تاران تاشی (هارمونیکا و ... )

شنبه 17 تیر ماه 1396 1388
آغاز آشنايي ایشون با موسيقي در سال 1375 در سن يازده سالگي و با آموختن ساز پيانو مي‌باشد. از سال 1380 به ساز هارمونيكا روي‌ آوردم كه از استاد منصور پاكنژاد اين هنر را فرا گرفتم.

آغاز آشنايی سر کار خانم تاران تاشی  با موسيقي در سال 1375 در سن يازده سالگي و با آموختن ساز پيانو مي‌باشد. از سال 1380 به ساز هارمونيكا روي‌ آوردم كه از استاد منصور پاكنژاد اين هنر را فرا گرفتم.

سال 1384 شروع به فعاليت تدريسي به صورت خصوصي و آموزشگاه‌هاي مختلف از جمله آوای بهار و يثناگاه، همچنين در فرهنگ‌سرا‌ها منجمله ارسباران، نمودم و جزو مربیان مورد تایید فرهنگسراها قرار گرفتم.

در سال 1391 وارد كنسرواتوآر تهران شدم. ساز ساكسفون آلتو را به عنوان ساز تخصصي انتخاب كرده و مشغول به تحصيل گشتم تا در سال 1393از آنجا فارغ‌التحصيل شدم و مدرك نوازندگي ساز جهاني ساكسفون آلتو و تنور را دريافت كردم. در دوران تحصيل به صورت دوره‌هاي تكميلي براي ساكسفون در محضر استاد مصطفي منفردمنش كسب هنر نمودم و براي ساز پيانو در خدمت اساتيدي چون سرژيك ميرزاييان و کلارا بوکاچاوا بودم و دوره های تئوری خدمت اساتیدی همچون استاد کمال پورتراب، خانم پروفسور افسری و پروفسور مارینا آقابکیان گذراندم. و در آموزشگاه سورنا دوره های تکمیلی ساز ساکسفون را گذراندم که تاییدیه این دوره ها به ضمیمه می باشد.

در اين مدت در اجراهاي متفاوت حضور و فعاليت داشتم منجمله بزرگداشت هنرمندان (فريبرز عرب‌نيا و ...) و اجرا در اركستر به رهبري مهدي ساعدي، سرژيك ميرزاييان و نيما پناهي‌ها در سبك‌هاي متفاوت از جمله سبک های بلوز و کلاسیک و موسیقی فیلم و.. . و همچنين چند دوره فعاليت های هنری زير نظر استاد جاويد مجلسي و ایمان جعفری پویان و استاد مصطفی منفردمنش گذراندم. در سال 1393 موفق به دريافت مدرك مدرسي ساز جهاني ساكسفون از کنسرواتوار تهران گرديدم. از دیگر فعالیت های اينجانب مي‌توان به موسیقی تأتر چكامه رستاخيز كه در تأتر شهر اجرا گرديد، اشاره كرد. قطعاتي نيز به صورت استوديويي اجرا و ضبط گرديده است.